Johanson Dielectrics Inc. 250A11W222MV4E
Part No.:
250A11W222MV4E
Manufacturer:
Johanson Dielectrics Inc.
Category:
Capacitor Networks, Arrays
Package:
Datasheet:
250A11W222MV4E.pdf
Description:
CAP ARRAY 2200PF 25V X7R 0405
Shipping
250A11W222MV4E Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Johanson Dielectrics Inc.
Series:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
2200pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
25 V