Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components 2425-018-X7R0-102ZLF
Part No.:
2425-018-X7R0-102ZLF
Datasheet:
2425-018-X7R0-102ZLF.pdf
Description:
CAP FEEDTHRU 1000PF 100V
Shipping
2425-018-X7R0-102ZLF Specifications
Capacitance:
1000 pF
Tolerance:
-20%, +80%
Voltage - Rated:
100V
Current:
20 A
DC Resistance (DCR) (Max):
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C