Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components 2425-001-X5U0-102MLF
Part No.:
2425-001-X5U0-102MLF
Manufacturer:
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Category:
Feed Through Capacitors
Package:
Datasheet:
2425-001-X5U0-102MLF.pdf
Description:
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 200V
Shipping
2425-001-X5U0-102MLF Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Series:
2425
Package/Case:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Capacitance:
1000 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
200V
Current:
20 A
DC Resistance (DCR) (Max):
Operating Temperature:
-55°C ~ 85°C