Essentra Components 22SOWC219390
Part No.:
22SOWC219390
Datasheet:
22SOWC219390.pdf
Description:
CBL CLIP C-TYPE NATURAL ARROW
Shipping
22SOWC219390 Specifications
Product Status:
Active
Type:
Clip, C-Type
Type Attributes:
Round
Opening Size:
0.390" (9.90mm)
Mounting Type:
Arrowhead, Winged
Color:
Natural
Height:
0.960" (24.38mm)
Panel Hole Size:
0.219" (5.56mm)