Essentra Components 22SL0750ADCLIP
Part No.:
22SL0750ADCLIP
Datasheet:
22SL0750ADCLIP.pdf
Description:
CBL CLIP CONDUIT BLACK
Shipping
22SL0750ADCLIP Specifications
Product Status:
Active
Type:
Clip, Conduit
Type Attributes:
Opening Size:
0.750" (19.05mm)
Color:
Black
Length:
1.000" (25.40mm)
Width:
1.000" (25.40mm)
Height:
1.104" (28.04mm)
Panel Hole Size:
0.940" (23.88mm)