Essentra Components 22MP04375W
Part No.:
22MP04375W
Category:
Bushings, Grommets
Package:
Datasheet:
22MP04375W.pdf
Description:
BUSHING 0.312" PA66 WHITE
Shipping
22MP04375W Specifications
Active
Bushing, Grommet Type:
Bushing
For Use With/Related Products:
Cable, Wires
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm)
Panel Cutout Dimensions:
Circular - 0.437" (11.10mm)
Diameter - Inside:
0.312" (7.92mm)