Essentra Components 22CC50G0375B
Part No.:
22CC50G0375B
Datasheet:
22CC50G0375B.pdf
Description:
CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Shipping
22CC50G0375B Specifications
Opening Size:
0.375" (9.53mm)
Color:
Black
Length:
Width:
0.500" (12.70mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.250" (6.35mm)
Material Thickness:
0.050" (1.27mm)