Essentra Components 22CC50D1125
Part No.:
22CC50D1125
Datasheet:
22CC50D1125.pdf
Description:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Shipping
22CC50D1125 Specifications
Opening Size:
1.125" (28.58mm)
Color:
Natural
Length:
Width:
0.500" (12.70mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.203" (5.16mm)
Material Thickness:
0.050" (1.27mm)