Essentra Components 22CC50D0875
Part No.:
22CC50D0875
Datasheet:
22CC50D0875.pdf
Description:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Shipping
22CC50D0875 Specifications
Opening Size:
0.875" (22.23mm)
Color:
Natural
Length:
Width:
0.500" (12.70mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.203" (5.16mm)
Material Thickness:
0.050" (1.27mm)