Leader Tech Inc. 21-CBSF-2.0X2.25
Part No.:
21-CBSF-2.0X2.25
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
21-CBSF-2.0X2.25.pdf
Description:
RF SHIELD 2" X 2.25" T/H
Shipping
21-CBSF-2.0X2.25 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Series:
20-CBS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shield, 2-Piece
Height - Overall:
0.225" (5.72mm)
Length - Overall:
2.250" (57.15mm)
Width - Overall:
2.000" (50.80mm)