Leader Tech Inc. 21-CBSF-1.75X2.0X0.6
Part No.:
21-CBSF-1.75X2.0X0.6
Datasheet:
21-CBSF-1.75X2.0X0.6.pdf
Description:
RF SHIELD 1.75" X 2" T/H
Shipping
21-CBSF-1.75X2.0X0.6 Specifications
Height - Overall:
0.600" (15.24mm)
Length - Overall:
2.000" (50.80mm)
Width - Overall:
1.750" (44.45mm)