Leader Tech Inc. 21-CBSF-1.5X2.0X0.425
Part No.:
21-CBSF-1.5X2.0X0.425
Datasheet:
21-CBSF-1.5X2.0X0.425.pdf
Description:
RF SHIELD 1.5" X 2" THROUGH HOLE
Shipping
21-CBSF-1.5X2.0X0.425 Specifications
Height - Overall:
0.425" (10.80mm)
Length - Overall:
2.000" (50.80mm)
Width - Overall:
1.500" (38.10mm)