Visual Communications Company - VCC 2195A4-28V
Part No.:
2195A4-28V
Datasheet:
2195A4-28V.pdf
Description:
INDICATOR NEON WHITE PANEL MNT
Shipping
2195A4-28V Specifications
Series:
2195A
Type:
Incandescent
Lamp Color:
White
Voltage:
28V
Panel Cutout Dimensions:
0.31" (7.87mm)
Termination Style:
Wire Leads - 4.6" (116.84mm)