Visual Communications Company - VCC 2194A1-12V
Part No.:
2194A1-12V
Datasheet:
2194A1-12V.pdf
Description:
LAMP NEON INCAND RED PNL MNT
Shipping
2194A1-12V Specifications
Series:
2194A
Type:
Incandescent
Lamp Color:
Red
Voltage:
12V
Panel Cutout Dimensions:
0.31" (7.87mm)
Termination Style:
Wire Leads - 4.6" (116.84mm)