Leader Tech Inc. 20-CBSFSV-2.0X2.5X0.32
Part No.:
20-CBSFSV-2.0X2.5X0.32
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
20-CBSFSV-2.0X2.5X0.32.pdf
Description:
RF SHIELD 2" X 2.5" SMD
Shipping
20-CBSFSV-2.0X2.5X0.32 Specifications
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Series:
20-CBS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shield, 2-Piece
Height - Overall:
0.320" (8.13mm)
Length - Overall:
2.500" (63.50mm)
Width - Overall:
2.000" (50.80mm)