Qualtek 17-M200B-M
Part No.:
17-M200B-M
Datasheet:
17-M200B-M.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING BLACK 18LB 7.87"
Shipping
17-M200B-M Specifications
Length - Approximate:
7.75"
Bundle Diameter:
2.07" (52.50mm)
Width:
0.098" (2.50mm)
Length - Actual:
0.656' (200.00mm, 7.87")