Qualtek 17-M150B-M
Part No.:
17-M150B-M
Datasheet:
17-M150B-M.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING BLACK 18LB 5.91"
Shipping
17-M150B-M Specifications
Length - Approximate:
6"
Bundle Diameter:
1.44" (36.60mm)
Width:
0.098" (2.50mm)
Length - Actual:
0.492' (150.00mm, 5.91")