Qualtek 17-M130B-C
Part No.:
17-M130B-C
Datasheet:
17-M130B-C.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING BLACK 18LB 5.12"
Shipping
17-M130B-C Specifications
Length - Approximate:
5"
Bundle Diameter:
1.18" (30.00mm)
Width:
0.098" (2.50mm)
Length - Actual:
0.427' (130.00mm, 5.12")