Essentra Components 16FW375125
Part No.:
16FW375125
Datasheet:
16FW375125.pdf
Description:
FLAT WASHER, NYLON, NATURAL, .38
Shipping
16FW375125 Specifications
Diameter - Inside:
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside:
0.625" (15.88mm)
Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"