Staco Energy Products Company 15M1210BCT
Part No.:
15M1210BCT
Datasheet:
15M1210BCT.pdf
Description:
VAR XFMR 120VAC 12A
Shipping
15M1210BCT Specifications
Series:
1200
Voltage - Output:
120VAC
Voltage - Supply:
120VAC
Constant Current Load - Max:
12A (1.44kVA)
Size:
7.440" L x 7.250" W x 12.790" H (188.98mm x 184.15mm x 324.87mm)