3M (TC) 1.5-25-FMV02
Part No.:
1.5-25-FMV02
Manufacturer:
3M (TC)
Category:
Labels, Stickers, Decals - Preprinted
Package:
Datasheet:
1.5-25-FMV02.pdf
Description:
1.5" X 25 YARDS
Shipping
1.5-25-FMV02 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
3M (TC)
Series:
FMV02
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Print Type:
Pre-Printed, Printable (Thermal Transfer)
Language:
English
Applications:
General
Application Specifics:
Notice
Arrangement:
Text Only
Legend (Text):
Void
Legend (Symbol Only):
No Symbol
Color - Background:
Silver
Color - Legend:
Silver
Length:
900.000" (22860.00mm)
Width:
1.500" (38.10mm) 1 1/2"