Hammond Manufacturing 1455L1201BK
Part No.:
1455L1201BK
Datasheet:
1455L1201BK.pdf
Description:
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W
Shipping
1455L1201BK Specifications
Packaging:
Bag
Size / Dimension:
4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm)
Height:
1.201" (30.51mm)
Area (L x W):
19.2in² (124cm²)
Color:
Black
Thickness:
0.060" (1.52mm)