Hammond Manufacturing 1455J1202
Part No.:
1455J1202
Datasheet:
1455J1202.pdf
Description:
BOX ALUM NATURAL 4.72"L X 3.07"W
Shipping
1455J1202 Specifications
Size / Dimension:
4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm)
Height:
1.063" (27.00mm)
Area (L x W):
14.5in² (94cm²)
Color:
Natural
Thickness:
0.060" (1.52mm)