Essentra Components 13RS075049
Part No.:
13RS075049
Datasheet:
13RS075049.pdf
Description:
ROUND SPACER, .312 ID, .750 OD,
Shipping
13RS075049 Specifications
Diameter - Outside:
0.750" (19.05mm) 3/4"
Between Board Height:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall:
0.250" (6.35mm) 1/4"