Essentra Components 13RS038038
Part No.:
13RS038038
Datasheet:
13RS038038.pdf
Description:
ROUND SPACER, .320 ID, .380 OD,
Shipping
13RS038038 Specifications
Diameter - Inside:
0.320" (8.13mm)
Diameter - Outside:
0.380" (9.65mm)
Between Board Height:
0.382" (9.70mm)
Length - Overall:
0.382" (9.70mm)