Essentra Components 13RS037580
Part No.:
13RS037580
Datasheet:
13RS037580.pdf
Description:
ROUND SPACER, .265 ID, .375 OD,
Shipping
13RS037580 Specifications
Diameter - Outside:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Between Board Height:
1.000" (25.40mm) 1"
Length - Overall:
1.000" (25.40mm) 1"