Essentra Components 13RS037520
Part No.:
13RS037520
Datasheet:
13RS037520.pdf
Description:
ROUND SPACER, .219 ID, .375 OD,
Shipping
13RS037520 Specifications
Diameter - Outside:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Between Board Height:
0.203" (5.16mm)
Length - Overall:
0.203" (5.16mm)