Essentra Components 13RS037030
Part No.:
13RS037030
Datasheet:
13RS037030.pdf
Description:
ROUND SPACER, .265 ID, .370 OD,
Shipping
13RS037030 Specifications
Diameter - Inside:
0.265" (6.73mm)
Diameter - Outside:
0.370" (9.40mm)
Between Board Height:
0.156" (3.97mm)
Length - Overall:
0.156" (3.97mm)