Essentra Components 13RS031245
Part No.:
13RS031245
Datasheet:
13RS031245.pdf
Description:
ROUND SPACER, .195 ID, .312 OD,
Shipping
13RS031245 Specifications
Diameter - Inside:
0.195" (4.95mm)
Diameter - Outside:
0.312" (7.93mm)
Between Board Height:
0.355" (9.02mm)
Length - Overall:
0.355" (9.02mm)