Essentra Components 13RS020031
Part No.:
13RS020031
Datasheet:
13RS020031.pdf
Description:
ROUND SPACER, .145 ID, .200 OD,
Shipping
13RS020031 Specifications
Diameter - Inside:
0.145" (3.68mm)
Diameter - Outside:
0.200" (5.08mm)
Between Board Height:
0.110" (2.79mm)
Length - Overall:
0.110" (2.79mm)