Essentra Components 13RS020030
Part No.:
13RS020030
Datasheet:
13RS020030.pdf
Description:
ROUND SPACER, .145 ID, .200 OD,
Shipping
13RS020030 Specifications
Diameter - Inside:
0.145" (3.68mm)
Diameter - Outside:
0.200" (5.08mm)
Between Board Height:
0.172" (4.37mm)
Length - Overall:
0.172" (4.37mm)