Essentra Components 13RS018735
Part No.:
13RS018735
Datasheet:
13RS018735.pdf
Description:
ROUND SPACER, .122 ID, .187 OD,
Shipping
13RS018735 Specifications
Diameter - Inside:
0.122" (3.10mm)
Diameter - Outside:
0.187" (4.75mm)
Between Board Height:
0.438" (11.11mm)
Length - Overall:
0.438" (11.11mm)