Mechanical Products 1223-760-050-B20
Part No.:
1223-760-050-B20
Datasheet:
1223-760-050-B20.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
Shipping
1223-760-050-B20 Specifications
Current Rating (Amps):
5A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
50 V