Mechanical Products 1223-160-200-B20
Part No.:
1223-160-200-B20
Datasheet:
1223-160-200-B20.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Shipping
1223-160-200-B20 Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
50 V