Leader Tech Inc. 10-CBSF-0.75X1.0X0.2
Part No.:
10-CBSF-0.75X1.0X0.2
Datasheet:
10-CBSF-0.75X1.0X0.2.pdf
Description:
RF SHIELD 0.75" X 1" SMD
Shipping
10-CBSF-0.75X1.0X0.2 Specifications
Height - Overall:
0.200" (5.08mm)
Length - Overall:
1.000" (25.40mm)
Width - Overall:
0.750" (19.05mm)