Leader Tech Inc. 10-CBSA-5.5X5.75X0.13
Part No.:
10-CBSA-5.5X5.75X0.13
Datasheet:
10-CBSA-5.5X5.75X0.13.pdf
Description:
RF SHIELD 5.5" X 5.75" SMD
Shipping
10-CBSA-5.5X5.75X0.13 Specifications
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
5.750" (146.05mm)
Width - Overall:
5.500" (139.70mm)