Leader Tech Inc. 10-CBSA-4.0X4.5X0.13
Part No.:
10-CBSA-4.0X4.5X0.13
Datasheet:
10-CBSA-4.0X4.5X0.13.pdf
Description:
RF SHIELD 4" X 4.5" SMD
Shipping
10-CBSA-4.0X4.5X0.13 Specifications
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
4.500" (114.30mm)
Width - Overall:
4.000" (101.60mm)