Leader Tech Inc. 10-CBSA-3.5X5.25X0.13
Part No.:
10-CBSA-3.5X5.25X0.13
Datasheet:
10-CBSA-3.5X5.25X0.13.pdf
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5.25" SMD
Shipping
10-CBSA-3.5X5.25X0.13 Specifications
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
5.250" (133.35mm)
Width - Overall:
3.500" (88.90mm)