Leader Tech Inc. 10-CBSA-3.25X3.5X0.13
Part No.:
10-CBSA-3.25X3.5X0.13
Datasheet:
10-CBSA-3.25X3.5X0.13.pdf
Description:
RF SHIELD 3.25" X 3.5" SMD
Shipping
10-CBSA-3.25X3.5X0.13 Specifications
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
3.500" (88.90mm)
Width - Overall:
3.250" (82.55mm)