Leader Tech Inc. 10-CBSA-2.75X5.5X0.13
Part No.:
10-CBSA-2.75X5.5X0.13
Datasheet:
10-CBSA-2.75X5.5X0.13.pdf
Description:
RF SHIELD 2.75" X 5.5" SMD
Shipping
10-CBSA-2.75X5.5X0.13 Specifications
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
5.500" (139.70mm)
Width - Overall:
2.750" (69.85mm)