Leader Tech Inc. 10-CBSA-2.5X2.5X0.13
Part No.:
10-CBSA-2.5X2.5X0.13
Datasheet:
10-CBSA-2.5X2.5X0.13.pdf
Description:
RF SHIELD 2.5" X 2.5" SMD
Shipping
10-CBSA-2.5X2.5X0.13 Specifications
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
2.500" (63.50mm)
Width - Overall:
2.500" (63.50mm)