Leader Tech Inc. 10-CBSA-0.75X5.0X0.13
Part No.:
10-CBSA-0.75X5.0X0.13
Datasheet:
10-CBSA-0.75X5.0X0.13.pdf
Description:
RF SHIELD 0.75" X 5" SMD
Shipping
10-CBSA-0.75X5.0X0.13 Specifications
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
5.000" (127.00mm)
Width - Overall:
0.750" (19.05mm)