EAO 10-2H25.2044
Part No.:
10-2H25.2044
Manufacturer:
EAO
Category:
Lamp Replacements
Package:
Datasheet:
10-2H25.2044.pdf
Description:
LAMP LED BA9S YLW 230V
Shipping
10-2H25.2044 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
EAO
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Can Replace Lamps:
Multiple Miniature Bayonet Lamps
Size / Dimension:
0.394" Dia x 1.142" L (10.00mm x 29.00mm)
Wavelength:
587nm
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
230VAC