Wahl Temp-Plate® 101-4-082VC
Part No.:
101-4-082VC
Manufacturer:
Wahl Temp-Plate®
Category:
Labels, Stickers, Decals - Preprinted
Package:
Datasheet:
101-4-082VC.pdf
Description:
MINI FOUR-POSITION IC BATCH AND
Shipping
101-4-082VC Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Wahl Temp-Plate®
Series:
TEMP-PLATE®
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Print Type:
Pre-Printed
Language:
English
Applications:
General
Application Specifics:
Assorted
Arrangement:
Symbol and Text
Legend (Text):
82. 93. 110. 121 °C
Legend (Symbol Only):
Color - Background:
Red
Color - Legend:
White
Length:
0.820" (20.83mm)
Width:
0.380" (9.65mm)