Parlex USA LLC 100R6-457B
Part No.:
100R6-457B
Datasheet:
100R6-457B.pdf
Description:
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 18"
Shipping
100R6-457B Specifications
Pitch:
0.039" (1.00mm)
Length:
18.0" (457.2mm)
Length - Exposed Ends:
0.140" (3.56mm)