Parlex USA LLC 100R6-305B
Part No.:
100R6-305B
Datasheet:
100R6-305B.pdf
Description:
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 12"
Shipping
100R6-305B Specifications
Pitch:
0.039" (1.00mm)
Length:
12.0" (304.8mm)
Length - Exposed Ends:
0.140" (3.56mm)