Parlex USA LLC 100R25-127B
Part No.:
100R25-127B
Datasheet:
100R25-127B.pdf
Description:
CABLE FFC/FPC 25POS 1MM 5"
Shipping
100R25-127B Specifications
Number of Conductors:
25
Pitch:
0.039" (1.00mm)
Length:
5.000" (127.00mm)
Length - Exposed Ends:
0.140" (3.56mm)