Parlex USA LLC 100R25-102B
Part No.:
100R25-102B
Datasheet:
100R25-102B.pdf
Description:
CABLE FFC/FPC 25POS 1MM 4"
Shipping
100R25-102B Specifications
Number of Conductors:
25
Pitch:
0.039" (1.00mm)
Length:
4.000" (101.60mm)
Length - Exposed Ends:
0.140" (3.56mm)