Parlex USA LLC 100R12-203B
Part No.:
100R12-203B
Datasheet:
100R12-203B.pdf
Description:
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 7.99"
Shipping
100R12-203B Specifications
Number of Conductors:
12
Pitch:
0.039" (1.00mm)
Length:
7.992" (203.00mm)
Length - Exposed Ends:
0.140" (3.56mm)