Amphenol ICC (FCI) 10033854-252TSLF
Part No.:
10033854-252TSLF
Datasheet:
10033854-252TSLF.pdf
Description:
CONN SKT SODIMM 200POS SMD REV
Shipping
10033854-252TSLF Specifications
Mounting Feature:
Reverse
Card Thickness:
0.039" (1.00mm)
Height:
0.205" (5.20mm)